KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16009215

nr 1600 9215

Gunnar Haller (1954), "ZAK". Signerad, daterad a tergo, 1994. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 23x16,5

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 februari 2024
kl 19:33:43